whatsapptan ulaşın
MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1 - TARAFLAR

1.1. Satıcı

Ünvan: Batu Building
Adres: [Satıcının Adresi]
Telefon: [Satıcının Telefon Numarası]
E-posta: [Satıcının E-posta Adresi]
1.2. Alıcı

Adı/Soyadı: [Alıcının Adı Soyadı]
Adres: [Alıcının Adresi]
Telefon: [Alıcının Telefon Numarası]
E-posta: [Alıcının E-posta Adresi]

MADDE 2 - SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu sözleşmenin konusu, Alıcı'nın Satıcı'ya ait www.batubuilding.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini verdiği kişisel antrenörlük hizmetlerinin satışı ve ifasına ilişkin olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

MADDE 3 - HİZMETİN TANIMI

Satıcı, Alıcı'ya kişisel antrenörlük hizmetleri sunar. Bu hizmetler, Alıcı'nın ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş antrenman programları, beslenme planları ve çevrimiçi danışmanlık gibi içerikleri kapsar.

MADDE 4 - HİZMET BEDELİ VE ÖDEME

4.1. Hizmet bedeli, Alıcı'nın sipariş anında onayladığı fiyat olup, bu bedel fatura ile birlikte Alıcı'ya bildirilecektir.
4.2. Ödeme, Satıcı'nın belirlediği ödeme yöntemleri ile yapılabilir.

MADDE 5 - TESLİMAT VE İFA

5.1. Hizmetlerin ifası, Satıcı tarafından satın alma sonrasında 2 gün içerisinde alıcıya WhatsApp üzerinden iletilecektir.

MADDE 6 - CAYMA HAKKI VE İADE

6.1. Eğitimler kullanıcıya özel hazırlanacağından ve satın alma sonrasında online olarak erişilip indirileceğinden ve sonrasında da sürekli kullanmak mümkün olduğundan iadesi mümkün değildir.
6.2. Kişiye özel hazırlanan antrenman programları ve beslenme planları, hizmet ifasına başlanıldığı için iade edilemez.

MADDE 7 - GİZLİLİK

Satıcı, Alıcı'ya ait kişisel bilgilerin gizliliğini sağlar ve bu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Alıcı, bu bilgilerin Satıcı'nın hizmet sunumu ve müşteri ilişkileri yönetimi için kullanılmasına onay verir.

MADDE 8 - UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu sözleşmeden doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde, Tüketici Hakem Heyetleri ve Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

MADDE 9 - YÜRÜRLÜK

Alıcı, işbu sözleşmenin tüm koşullarını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini elektronik ortamda onaylamakla, işbu sözleşme yürürlüğe girer.